قالب وردپرس درنا توس

آتش‌سوزی مجتمع تجاری در غرب تهران مشتریانش را غافلگیر کرد

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از نجات بیش از ۸۰ تن از مشتریان یک مجتمع تجاری از میان شعله‌های آتش در غرب تهران خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت و گو با خبرنگار «حوادث» خبرگزاری دانشویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: در ساعت ۱۲:۲۰ روز پنج‌شنبه یک مورد حادثه آتش سوزی در یک مجتمع تجاری در محدوده فلکه دوم صادقیه به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که با توجه به نوع گزارش دریافتی بلافاصله پنج ایستگاه آتش نشانی به همراه نرده بام،‌ بالابر، خودروی حامل تجهیزات تنفلسی، تشک نجات و غیره به محل حادثه اعزام شدند.

ملکی با اشاره به حضور آتش نشانان افزود: حریق در یک مجتمع تجاری ۱۰ طبقه با سه طبقه زیر زمین رخ داده بود که آتش نشانان پس از حضور در محل دیدن کردند که در طبقه منفی ۲ این پاساژ یک تانکر بزرگ گازوئیل دچار آتش سوزی شده و شعله‌های آتش در حال سرایت به اماکن مجاور است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه دود زیادی طبقات این درست کردنمان را در بر گرفته بود اظهار کرد: تعدادی از مشتریان و مراجعه کنندگان به این پاساژ نیز در میان دود محبوس شده بودند که آتش نشانان با تقسیم شدن به دو گروه عملیات اطفای حریق و نجات را آغاز کرده و بیش از ۸۰ نفر از این افراد را به وسیله نردبام هیدرولیکی و راه پله‌ها نجات دادند.

ملکی افزود: گروه دیگر از آتش نشانان نیز با مراجعه به این طبقه شعله‌های آتش را به طور کامل مهار و اطفا کرده و از سرایت آن به اماکن مجاور جلوگیری کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه این حادثه مورد مصدوم و فوتی نداشت،‌ تصریح کرد: در جریان این حادثه تنها سه تن از آتش نشانان دچار دود گرفتگی شدند که اقدامات درمانی لازم در خصوص آنها انجام شد.

به گفته وی آتش نشانان پس از ایمن سازی محل و تخلیه کامل دود به عملیات خود خاتمه داده و علت وقوع این حریق نیز از سوی کارشناسان در دست بررسی است.

انتهای پیام

مطلب پیشنهادی

۶ ماه حبس برای داریوش خواننده معروف

داریوش زندانی  شد داریوش اقبالی دیروز بازداشت شد تا ۶ ماه محکومیت خود را در زندان  به …

دیدگاهتان را بنویسید

Copy Protected by
Chetan's WP-Copyprotect.