قالب وردپرس درنا توس

آتش‌سوزی یک رستوران سنتی در میدان تجریش

انفجار و آتش‌سوزی در یک رستوران سنتی در میدان تجریش آتش‌نشانان و عوامل اورژانس را به محل حادثه کشاند.

سیدجلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در این‌باره گفت: به دنبال اعلام یک مورد حادثه آتش‌سوزی در یک رستوران سنتی در میدان تجریش ستاد فرماندهی، آتش‌نشانان سه ایستگاه را به محل حادثه واقع در میدان تجریش اعزام کرد.

وی با بیان اینکه محل حادثه یک رستوران سنتی در زیرزمین یک درست کردنمان بود اظهار کرد: آتش‌نشانان با استفاده از تجهیزات موجود اقدام به انجام عملیات اطفای حریق کرده و پس از مدتی موفق به خاموش کردن شعله‌های آتش شدند.

ملکی افزود: علت این حادثه از سوی کارشناسان آتش‌نشانی در دست بررسی است.

همچنین حسن عباسی مدیرروابط عمومی اورژانس تهران نیز درباره این حادثه اظهار کرد: این حادثه در ساعت ۱۲:۱۰ به مرکز فوریت‌های ۱۱۵ اطلاع داده شد و به دنبال آن ستاد فرماندهی، سه اکیپ اورژانسی را به محل حادثه واقع در میدان تجریش جنب سینما آستارا اعزام کرد.

وی افزود: پس از حضور عوامل اورژانس در محل دیدن شد که انفجار و آتش‌سوزی سبب وقوع این حادثه شده و در پی آن ۵ تن دچار مصدومیت شده‌اند که یکی از آنان دارای سوختگی شدید است.

عباسی با بیان اینکه مصدوم بدحال به بیمارستان سوختگی شهید مطهری منتقل شد افزود: ۴ مصدوم دیگر نیز از سوی عوامل اورژانس به بیمارستان شهدای تجریش انتقال داده شدند.

۴۷۴۷

مطلب پیشنهادی

آموزش روت Xperia X8 | W8 با نرم افزار x8toolbox

آموزش روت Xperia X8 | W8 با نرم افزار x8toolbox در این نوشته قصد داریم نحوه …

دیدگاهتان را بنویسید

Copy Protected by
Chetan's WP-Copyprotect.