قالب وردپرس درنا توس

آتش سوزی انباری در پارکینگ درست کردنمان مسکونی

شعله‌های آتشی که انباری درست کردنمان مسکونی را در بر گرفته بود با عملیات سریع آتش‌نشانان مهار و از گسترش آن به محل های دیگر جلوگیری شد.

به گزارش سرویس حوادث ایسنا، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی ساعت ۱۷:۰۴ دقیقه عصر دیروز با دریافت خبر وقوع این حادثه، بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه ۵۵ و خودرو حامل دستگاه تنفسی را به محل حادثه در باغ فیض، خیابان محمد ابراهیم اعزام کرد.

بنا به گفته فرمانده آتش نشانان اعزامی، آتش سوزی درداخل پارکینگ طبقه همکف یک درست کردنمان مسکونی پنج طبقه رخ داد و هنگام رسیدن نیروها به محل حادثه، دود وآتش فراوانی از درست کردنمان خارج می‌شد.

مهدی آقایی خواجه دهی افزود: آتش‌نشانان بی‌درنگ با بکارگیری تجهیزات کامل و استفاده از یک رشته لوله آبرسانی، شعله‌های آتش را که از انباری پارکینگ شروع شده ودر حال سرایت به خودروها و انباری های دیگر بود، مهار و خاموش کردند.

وی با اشاره به تخلیه ساکنین ازداخل درست کردنمان، تصریح کرد: آتش نشانان شش نفر از ساکنین را که بر اثر این آتش سوزی دچار دود گرفتگی شده بودند، به پشت بام منتقل کرده و از راه درست کردنمان های مجاوربرای مداوا تحویل عوامل اورژانس دادند.

علت این حادثه توسط کارشناسان آتش نشانی در حال بررسی است.

انتهای پیام

همچنین بررسی کنید

اعدام زنی که در مقابل تعرض یک داعشی ایستاد (تصویر )

اعدام زنی که در مقابل تعرض یک داعشی ایستاد (تصویر )

اعدام زنی که در مقابل تعرض یک داعشی ایستاد     گروه تروریستی داعش زن …

دیدگاهتان را بنویسید

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.