قالب وردپرس درنا توس

آموزش رفتن به حالت ریکاوری و دانلودینگ در سامسونگ

آموزش رفتن به حالت ریکاوری و دانلودینگ در سامسونگ

a018a Install Custom Recovery - آموزش رفتن به حالت ریکاوری و دانلودینگ در سامسونگ

در این آموزش قصد داریم نحوه ی رفتن به محیط ریکاوری و دانلودینگ را آموزش دهیم. محیط ریکاوری (Recovery) برای نصب کاستوم رام، نصب کرنل، انجام وایپ ها، ریست فکتوری گوشی و غیره استفاده میشود. محیط دانلودینگ (Downloading) برای نصب رام ها، نصب کرنل ها و غیره مورد استفاده قرار میگیرد. برای رفتن به حالت ریکاوری (Recovery) و دانلودینگ (Downloading) آموزش زیر را دنبال کنید.

آموزش رفتن به محیط ریکاوری (Recovery):

گوشی خود را خاموش کرده و باتری را به مدت ۳۰ ثانیه از گوشی خارج نمایید. بعد از گذشت ۳۰ ثانیه باتری را داخل گوشی قرار دهید. کلید خانه (Home) به همراه کلید افزایش صدا (Volome Up) را نگه دارید و کلید پاور (Power) را فشار دهید. کلیدها را برای ۲۰ ثانیه نگه دارید تا وارد محیط ریکاوری (Recovery) شوید.

c62f8 recover - آموزش رفتن به حالت ریکاوری و دانلودینگ در سامسونگ

آموزش رفتن به محیط دانلودینگ (Downloading):

گوشی خود را خاموش کرده و باتری را به مدت ۳۰ ثانیه از گوشی خارج نمایید. بعد از گذشت ۳۰ ثانیه باتری را داخل گوشی قرار دهید. کلید خانه (Home) به همراه کلید کم کردن صدا (Volome Down) را نگه دارید و کلید پاور (Power) را فشار دهید. کلیدها را برای ۲۰ ثانیه نگه دارید تا وارد محیط دانلودینگ (Downloading) شوید. در برخی از گوشی ها نیز باید به جای استفاده از کلید خانه (Home) از کلید بازگشت (Back) استفاده کرد.

8510d Downloading Android Samsung Nexus - آموزش رفتن به حالت ریکاوری و دانلودینگ در سامسونگ

(در صورتی که برای ورود به محیط دانلودینگ (Downloading) یا محیط ریکاوری (Recovery) به مشکل برخورد کردید در قسمت نظرات مشکل خود را بیان کنید، تیم اندرویدیها پاسخگوی تمامی مشکلات شما میباشد)

همچنین بررسی کنید

آموزش آنلاک بوت لودر گوشی های سونی

آموزش آنلاک بوت لودر گوشی های سونی (Sony) در این پست قصد داریم نحوه ی …

پاسخ دهید

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.