قالب وردپرس درنا توس

آیا میدانستید استند بای بودن وسایلتان چه انرژی وحشتناکی مصرف می کند؟

2d0be n00026852 b - آیا میدانستید استند بای بودن وسایلتان چه انرژی وحشتناکی مصرف می کند؟

آیا میدانستید استند بای بودن وسایلتان چه انرژی وحشتناکی مصرف می کند؟

سازمان بین المللی انرژی این روز ها خبر ساز شده است. بلکه با اعلام میزان مصرف های بیهوده انرژی در زمینه قطعات تکنولوژی آمار دقیقی اعلام کرده است که باعث می شود هر کاربری کمی به نحوه رفتار خود با انرژی تفکر کند.

این سازمان اعلام کرده است که میزان بسیار زیادی اتلاف انرژی در زمینه آنلان نگه داشتند وسایل کاربران هدر می رود. این اتلاف انرژی در زمینه های مختلفی وجود دارد. در زمینه های استند بای نگه داشتن وسایل مختلفی مانند مانیتور ها وسیستم های کامپیوتری . همینطور استند بای نگه داشتن و آنلاین نگه داشتن روتر ها و همینطور مودم های اینترنتی که باعث می شود در زمانی هم که ما نیاز به استفاده از آن ها را نداریم باز هم مصرف زیادی از انرژی را هدر بدهد.

البته در زمینه های بازی ها و زمان هایی که بازی های اینترنتی و گرافیکی در حالت توقف هستند و یا در زمانی که شما سیستم کامپیوتری و یا لب تاپ خود را به حالات مختلف رها می کنید. تنها در سال ۲۰۱۳ میزان ۸۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ دلار بوده که سازمان انرژی اعلام کرده است چنانچه کاربران عوض کردنرفتاری در این زمینه ساختن نکنند می تواند این رقم به بالای ۱۰۰ میلیارد دلار نیز برسد.

اخبار تکنولوژی,اخبار روز تکنولوژی,درباره مصرف انرژی,میزان مصرف انرژی قطعات مختلف,محاسبه میزان مصرف در حالت استند بای,مصرف در حالت استند بای

 

همچنین بررسی کنید

آموزش آنلاک بوت لودر گوشی های سونی

آموزش آنلاک بوت لودر گوشی های سونی (Sony) در این پست قصد داریم نحوه ی …

پاسخ دهید

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.