قالب وردپرس درنا توس

اقدام پسندیده عوامل فیلم آبیار

«شیار ۱۴۳»، تیزر تبلیغاتی «همدم» توسط محمد سوهانی نوشته و کارگردانی شده و محمود بابایی نیز تهیه کنندگی آن را به عهده دارد.

محمود بابایی تهیه کننده تیزر تقدیمی فیلم «شیار ۱۴۳» به مرکز خیریه «همدم» در این باره گفت: چندی پیش نرگس آبیار کارگردان، محمدحسین قاسمی و ابوذر پورمحمدی تهیه کنندگان فیلم در سفری که به مشهد داشتند از موسسه خیریه «همدم» بازدید کردند که همین بازدید باعث آشنایی زیادتر دست اندرکاران «شیار ۱۴۳» با مسئولان و افرادی که در این مرکز نگهداری می شوند، شد.

وی افزود: ۴۰۰ دختر کم توان ذهنی و جسمی در سنین مختلف در این مرکز به بهترین شکل ممکن نگهداری و اکرام می شوند که تلاش مسئولان این مرکز برای خدمات دهی مناسب به این دختران جای تشکر و قدردانی بسیار دارد و آنچه از دست ما برمی آمد این بود که یک تیزر از فیلم را به این مرکز تقدیم کنیم.

مدیر روابط عمومی فیلم سینمایی «شیار ۱۴۳» با اشاره به اینکه این بازدید در فضایی صمیمی شکل گرفت، بیان کرد: پس از درست کردن این تیزر تصمیم گرفته شد این تیزر قبل از نمایش فیلم «شیار ۱۴۳» در سینماهای کشور نمایش داده شود. در واقع درست کردن این تیزر تبلیغاتی نذر عوامل تولید به منظور کمک به مرکز خیریه «همدم» است.

تهیه کننده تیزر «همدم» تاکید کرد: این تیزر ادای دین فیلم «شیار ۱۴۳ » به عنوان یک فیلم زنانه به ۴۰۰ بانوی کم توان ذهنی و جسمی است.

 محمد سوهانی نویسنده و کارگردان، مجتبی مغنی تصویربردار، مصطفی هیودی تدوینگر، محسن مجتبی پور مدیر تولید و محمود بابایی تهیه کننده از عوامل تیزر تقدیمی فیلم «شیار ۱۴۳» به مرکز خیریه «همدم» هستند.

«شیار ۱۴۳ » به کارگردانی نرگس آبیار و تهیه‌کنندگی محمدحسین قاسمی و ابوذر پورمحمدی درست کردنه شده است و به عنوان فیلم تحسین شده تماشچنانچهان سینمای ایران در سی‌ودومین جشنواره فیلم فجر معرفی شد و قرار است از نیمه آبان در سراسر کشور اکران شود.

این فیلم درباره مادری است که پسرش به جبهه رفته و سال‌هاست که این مادر چشم به راه پسر جوانش است تا اینکه …

مریلا زارعی، مهران احمدی، جواد عزتی، گلاره عباسی، یداله شادمانی، حسام بیگدلو و … از جمله بازیگران این اثر هستند.

 سینماپرس

اخبار مرتبط :

ازدواج نرگس آبیار با تهیه کننده «شیار ۱۴۳»

مریلا زارعی نشست «شیار ۱۴۳» را با گریه آغاز کرد

عکس های تقدیر از عوامل فیلم سینمایی شیار۱۴۳

مطلب پیشنهادی

آموزش روت Xperia X8 | W8 با نرم افزار x8toolbox

آموزش روت Xperia X8 | W8 با نرم افزار x8toolbox در این نوشته قصد داریم نحوه …

دیدگاهتان را بنویسید

Copy Protected by
Chetan's WP-Copyprotect.