قالب وردپرس درنا توس

انتقام گیری هولناک پسرخاله، به بهانه مزاحمت های خانوادگی

 

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از جام جم، سوم آبان امسال مرد سی ساله ای از خانه اش در یکی از محله های شهرستان اسلام آباد غرب در استان کرمانشاه خارج شد و دیگر بازنگشت. با غیبت مرموز مرد جوان، خانواده اش تصمیم گرفتند با حضور در پلیس آگاهی موضوع گم شدن او را اطلاع دهند.

 

پس از این شکایت کارآگاهان جنایی تحقیقات برای یافتن مرد گمشده را آغاز کرده و متوجه شدند، مرد گمشده با یکی از پسرخاله هایش به نام «تلاشد» مدتی است، اختلاف داشته است. با کشف این سرنخ تحقیقات روی «تلاشد» متمرکز شد و ماموران او را به صورت نامحسوس زیرنظر گرفتند. بررسی های پلیسی نشان می داد، متهم ساعت های طولانی را به کوه های اطراف شهر می رود و باز می گردد.

 

در ادامه «تلاشد» دستگیر و در بازجویی ها گفت: از مدتی پیش بر سر مسائل خانوادگی میان من و پسرخاله ام اختلاف پیش آمده بود و این اواخر دامنه اختلاف و مشاجره هایمان زیادتر شد و او مدام برای خانواده ام ساختن مزاحمت می کرد. همین موضوع باعث شد، دست به انتقامگیری بزنم.

 

وی ادامه داد: روزحادثه به بهانه تفریح سراغش رفتم. غیر از پسرخاله ام کسی در خانه نبود. دو نفری به کوه های اطراف شهررفتیم. با رسیدن به کوهستان درباره رفتار و مزاحمت هایش به وی تذکر دادم که شروع به مشاجره کرد. خواست فرار کند که به سمت خودرویم رفتم و با سلاحی که همراه داشتم، هفت گلوله به وی شلیک کردم. بعد جسد را زیر درخت بلوط دفن کردم.

 

سرهنگ قباد خنجری، فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آباد غرب دراین باره گفت: با اعتراف های متهم به قتل جسد مقتول کشف و به پزشکی قانونی منتقل شد.
 

۲۰۰۵

همچنین بررسی کنید

آموزش آنلاک بوت لودر گوشی های سونی

آموزش آنلاک بوت لودر گوشی های سونی (Sony) در این پست قصد داریم نحوه ی …

دیدگاهتان را بنویسید

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.