قالب وردپرس درنا توس

اولین آتش‌سوزی و حادثه سال ۹۳ / گربه بازیگوش از اجاق گاز نجات یافت

به گزارش سرویس کشکول جام نیوز، در نخستین دقایق سال ۱۳۹۳ اولین آتش سوزی سال اتفاق افتاد که مربوط به آتش‌گرفتن یک درخت کهنسال بود و همچنین نجات یک گربه از داخل اجاق گاز اولین عملیات امداد آتش‌نشانان بود.

 

دو دقیقه بعد از تحویل سال جدید، زنگ ایستگاه ۹۵ آتش نشانی با هماهنگی ستاد فرماندهی این سازمان به صدا درآمد و آتش نشانان به منطقه نازی آباد اعزام شدند و به سرعت شعله‌های آتش این درخت کهنسال را که بر اثر ترقه بازی کودکان رخ داده بود خاموش کردند.

 

نخستین حادثه سال جدید حادثه گرفتار شدن یک گربه در داخل اجاق گاز بود که حدود ۳۵ دقیقه پس از تحویل سال در یک واحد مسکونی در کوی جنت آباد جنوبی رخ داد. آتش‌نشانان ایستگاه ۲۷ آتش‌نشانی تهران با حضور در محل این حادثه توانستند این گربه بازیگوش را از این مخمصه رها کنند.

 

آخرین آتش سوزی سال گذشته (۱۳۹۲) در یک منزل مسکونی به‌وقوع پیوست که پیش از گسترش آن توسط آتش نشانان مهار و خاموش شد. ئاین آتش سوزی در ساعت ۲۰:۲۳ دقیقه پنج شنبه شب و تقریبا ۴ دقیقه قبل از تحویل سال توسط شهروندان به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که آتش نشانان ایستگاه ۵۲ بلافاصله به اتوبان نواب اعزام شدند.

 

علت این آتش سوزی روشن کردن شمع در کنار مبل اعلام شد که منجر به خسارات زیاد به این منزل مسکونی شد. آخرین حادثه سال ۹۲ نیز که حدود ۷ دقیقه پیش از تحویل سال جدید رخ داد حادثه بسته شدن در ورودی یک واحد مسکونی بود.

 

آتش‌نشانان ایستگاه ۹۹ با به صدا درآمدن زنگ ایستگاه بی‌درنگ راهی محل حادثه در خیابان خاوران، خیابان نفیس شدند و با استفاده از تجهیزات ویژه درورودی این واحد مسکونی که احتمال آتش سوزی می‌رفت باز کنند. بنا به اظهار مالک درست کردنمان، مستاجر این واحد مسکونی بدون خاموش کردن اجاق گاز، منزل را ترک کرده بود که با توجه به احتمال آتش سوزی، وی بلافاصله از آتش نشانی درخواست کمک کرد.

 

همشهری

همچنین بررسی کنید

آموزش آنلاک بوت لودر گوشی های سونی

آموزش آنلاک بوت لودر گوشی های سونی (Sony) در این پست قصد داریم نحوه ی …

پاسخ دهید

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.