قالب وردپرس درنا توس

برطرف کردن لود نشدن line

برطرف کردن لود نشدن line

در این پست قصد داریم نحوه ی حل مشکل لود نشدن (گیر کردن در ۹۹%) لاین (Line) را برای کاربران گرانقدر اندرویدیها آموزش دهیم. اگر شما قبلا برنامه ی لاین (Line) را نصب کرده اید و به هر دلیلی مجبور شده اید آن را حذف کنید و حالا قصد دارید دوباره به همان Account متصل شوید ولی هنگام لود شدن (Load) بعد از ۹۹% با ارور مواجه میشوید آموزش زیر را دنبال نمایید.

نکته: باید به WIFI متصل شوید.

نکته: ۹۹ درصد مواقع این ارور به علت سنگنین بودن حجم پیام ها میباشد که Line توانایی لود کردن (Load) آن را ندارد.

آموزش:

۱-ابتدا وارد برنامه ی لاین شوید و Line User Login را انتخاب نمایید.

۲-اگر قبل از حذف برنامه ی لاین (Line) ایمیل و پسورد را وارد کرده اید میتوانید در این قسمت با وارد کردن آنها وارد شوید، اگر این کار را انجام نداده اید Not Registered را انتخاب نمایید.

Line User Login

۳-شماره ی خود را وارد نمایید و Send Verification Code را انتخاب نمایید، بعد از دریافت کد از طریق SMS آنرا وارد نمایید و Next را انتخاب نمایید تا وارد صفحه ی Load شوید.

۴-بعد از رسیدن به ۹۹ % به تنظیمات گوشی » برنامه ها مراجعه نمایید، برنامه ی Line را انتخاب نمایید و گزینه ی Forse Stop را بزنید.

۵- برنامه ی لاین (Line) را باز کنید، اگر پیغام جدیدی داشته باشید و یا کسی پست شما را لایک کرده باشید از طریق Notification به شما اطلاع داده میشود، با استفاده از آن وارد لاین شوید. (اگر موفق به انجام این عملیات نشدید با استفاده از کامپیوتر وارد لاین شوید)

۶-از تمامی گروپ های Left بدهید و تمامی چت ها را حذف نمایید، به قسمت Add Friend مراجعه کنید و تمامی Friend هایی که برای ادد کردن آماده هستند را Remove نمایید، BlockList خود را Remove نمایید.

۷-با استفاده از روش ذکر شده در بالا برنامه ی لاین را Forse Stop کنید.

۸-برنامه ی لاین را باز کنید و منتظرشوید تا لودشدن کامل شود.

 

همچنین بررسی کنید

زیپ کد ایران | Zip Code پنج رقمی ایران چیست و چگونه آن را به دست آوریم؟

زیپ کد ایران | Zip Code پنج رقمی ایران چیست و چگونه آن را به دست آوریم؟

زیپ کد ایران | Zip Code پنج رقمی ایران چیست و چگونه آن را به …

دیدگاهتان را بنویسید

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.