قالب وردپرس درنا توس

تحقیق رشته حسابداری(پاورپوینت)

تحقیق رشته حسابداری(پاورپوینت)

کارت امتیازی متوازن حسابداری

درتهیه این کارت ،چندین مرحله الزامی است،که شامل گام های زیر است:

گام اول- هدف از تهیه این کارت چیست ؟دراین گام باید بنیادها و اعتقادات هسته ای سازمان مورد ارزیابی قرار گیرد. شناسائی آنچه رضایت مشتری را جلب می کند مانند۱-فرصتهای بازار۲-رقبا۳-موقعیت مالی۴-اهداف بلند وکوتاه مدت دراین راه باید از ماموریت سازمان بهره گرفت .

اجزاء ماموریت سازمان عبارتند از ۱-مشتریان ۲-محصول ۳-فناوری ۴-بازارها ۵-توجه به مردم ۶-توجه به کارکنان ۷-حوزه جغرافیائی.

 

vگام دوم – اهداف ما چه کسانی را از جنبه خدمت دهنده و خدمت گیرنده در بر می گیرد؟دراین گام باید استراتژی کلان کسب وکار تدوین گردد.

 

vگام سوم- تعین زمان مناسب ،از جمله در تمام مقاطع سال به صورت یکسان یاوزن دهی به زمان های خاص طرح ریزی گردد. پس از تدوین استراتژی به مولفه های کوچکتر ی تقسیم شوند. این مولفه اهداف نام دارند. اهداف قسمت های اساسی استراتژی هستند.

 

گام چهارم- نقشه استراتژیکی از استراتژی سازمان ترسیم می شود (هماهنگ کردن این کارت با استراتژی سازمان )دانلود کامل به صورت پاورپوینت در ادامه مطلب

شما اجازه دیدن ادامه این مطلب را ندارید برای مشاهده ادامه مطلب لطفا عضو سایت شوید وسپس عضویت خود را تکمیل نمایید
عضویت در سایت
پس از ثبت نام و تکمیل عضویت مطالب خاص سایت برای شماقابل مشاهده خواهد شد

 

 

حسابداری عبارتست از فن طبقه بندی ، ثبت ، خلاصه و تجزیه و تحلیل ارقام درآمد و هزینه منطبق با نیازهای مٶسسه. به عبارت دیگر حسابداری عبارت است از ثبت ، طبقه بندی و خلاصه کردن حسابها و اسناد مالیدر گذشته شغلهای برتحقیق رشته حسابداری(پاورپوینت)  حسب نوع کار و پیشرفت جامعه صورت می گرفت و با پیشرفت علم و تکنولوژی شغلها بر اثر مرور زمان با تغییرات خاصی مواجه شده اند که می تواند اثرات مطلوب و یا منفی در جامعه بگذارد. شغل تحقیق رشته حسابداری(پاورپوینت) حسابداری از گذشته های دور بوده و هم اکنون هم وجود دارد

 

 

همچنین بررسی کنید

آموزش ریست کردن انواع مودم ADSL

آموزش ریست کردن انواع مودم ADSL   آموزش ریست کردن انواع مودم ADSL اگر رمز …

دیدگاهتان را بنویسید

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.