قالب وردپرس درنا توس

جذاب ترین مدل های رنگ مو در سال ۹۷ ویژه عید نوروز

جذاب ترین مدل های رنگ مو در سال ۹۷ ویژه عید نوروز

بهترین و جذاب ترین مدل های رنگ مو شیک و جدید برای خانم های جوان و خوش سلیقه که می خواهند عید نوروز ۹۷ بهترین باشند.

کم کم به سال ۹۷ نزدیک میشویم یکی از مواردی که ذهن خانم ها را مشغول میکند این استکه امسال چه رنگ مویی انتخاب کنند. خانم ها باید در انتخاب رنگ مو کمی و سواس یه خرج دهیدو رنگ مویی انتخاب کنید که هم مد باشد و هم زیبایی شما را کامل کند.شما میتوانید از بین رنگ موهای آمبره, سامبره, بالیاژ و هایلایت های تیره و روشن که مد ۲۰۱۸ هستندرنگ موی خود را انتخاب کنید و عید ۹۷ با رنگ موهایتان بدرخشید. انواع رنگ مو در سال ۹۷ را در ادامه مشاهده می کنید.

رنگ مو در سال ۹۷

ماههای آخر سال بازار مد و زیبایی داغ است و اکثرا خانم ها مدام سرچ می کنندتا بهترین و زیباترین رنگ مو را برای عید سال نو انتخاب کنند ،رنگ مو و هایلایت هایی که مدام با ترکیبات جدید در سالن های آرایشگری موها را تغییر می دهند.به درخواست شما کاربران در دنیای مد نمناک در یک مطلب چند سری از رنگ موهای روز دنیا مناسببه عنوان رنگ مو عید ۹۷ برایتان خواهیم داشت تا براساس رنگ پوست و جنس موهایتان با مشورت آرایشگرتان از میان آنها زیباترین را انتخاب کنید

گفتیم آمبره و سامبره و هایلایت هایی به سبک بالیاژ پس بهتر است معرفی کوتاهی از این سبک رنگ مو در سال ۹۷ داشته باشیم

بالیاژ :سبک بالیاژ یک نوع رنگ کردن موی فرانسوی است که برخلاف روش های دیگر بیشتربا استفاده از دست انجام می پذیرد و برای همه موها، چه کوتاه و چه بلند قابل اجراست.

البته بهترین حالت آن روی موهایی است که بلندی آن ها حداقل تا زیر شانه است ،بهترین حالت این رنگ مو وقتی خود را نشان می دهد که روی موهای طبیعی باشد

آمبره : حتما اخیرا از زبان خانم های به روز در رنگ مو این واژه را شنیده اید ،سبکی زیبا و پرطرفدار در رنگ مو .در رنگ مو آمبره، دکلره کردن موها یکی از اصلی ترین مراحل است.موها را به این دلیل دکلره می کنند که ریشه ی اصلی موهایتان پیدا باشد و رنگ قبلی از بین برود.

آمبره کردن مو، یکی از روش های رنگ کردن مو است که در آن قسمت پایینی موهای شما کم رنگ تراز بخش های بالایی به نظر می رسد. برای اجرای این کار لازم است که بخش های پایین مو را بی رنگ کنیم.

سامبره : سامبره در واقع ترکیبی از آمبره و بالیاژ میباشد با این تفاوت که رنگ مو در آمبره از ریشه به شمت ساقه مو ملایم تر می باشد.

جدیدترین رنگ مو در سال ۹۷

گرگ و میش فقط اسم یک سریال جذاب سینمایی نیست، بلکه به معنای رنگ‌های زیبای آسماندر آخرین لحظات بعدازظهر نیز است. ترکیبی از بنفش و صورتی با آبی که هم در آسمانو هم به عنوان رنگ مو بسیار خاص و رویایی می‌شود! موهای لایه لایه نیز زیبایی و عمق رنگ‌ها را بهتر نشان می‌دهند.

در اکثر مواد شیمیایی مواد صاف یا فرکننده مو بیشتر از ۴ یا حداکثر ۶ ماه اثر گذاری ندارند.این مواد فقط قادر به تغییر ظاهر ساقه موها هستند و زمانی که مو رشد کند، دوباره با حالت اولیه اشاز ریشه خارج خواهد شد. در این صورت، فقط قسمت های پایینی ساقهدر فاز فر یا صاف باقی خواهند ماند. درست مانند اتفاقی که در رنگ کردن موها می افتد.

تمام این تغییر و تحول ها که در ساقه مو اتفاق می افتد، می تواند منجر به شکنندگیموها شود ولی از آنجا که آرایشگرهای ماهر سعی می کنند تماسی بین این موادشیمیاییو ریشه موها برقرار نشود، پس از صاف یا فر کردن مو، ریزش آن اتفاق نمی افتد.البته اگر این موادشیمیایی با کف سر در ارتباط باشند،می توانند ازطریق پوست سر جذب شوند و به ریشه و فولیکول های موها آسیب برسانند.

استفاده از موادشیمیایی اسپری ها و کرم ها مختلف برای صاف کردن یا فر کردن،باعث ضعف در قسمت ساقه موها می شود. در این حالت، ساقه موها از نزدیک ریشهیا حتی از وسط ساقه به دلیل شکننده بودن، قطع می شود و می ریزد.

در نتیجه، فردی که موهای خود را صاف یا فر کرده است با دیدن این نوع ریزش مو و کم شدنحجم موهایش، احساس می کند دچار ریزش مو از ریشه شده است.در حالی که اینطور نیست و دوباره با رشد موهایی که با موادشیمیایی در تماس نبوده اند،مشکل ریزش موقتی مو هم برطرف خواهد شد.

——————————————————————————————————-

رنگ جدید مو برای سال ۹۷

مدل رنگ سال ۹۷

رنگ سال ۹۷

مد رنگ مو سال ۹۷

رنگ مو سال ۹۷

امید واریم از مطالب سایت کمال بهره را برده باشید . با نظراتتان در بهبود مطالب سایت نایاب کمک نمایید  متشکریم ()

سایت نایاب 

لینک منبع

قالب وردپرس

همچنین بررسی کنید

با پنج راز زیبایی پوست آشنا شوید

با پنج راز زیبایی پوست آشنا شوید بخوردادن سبب پاکسازی عمیق منافذ پوست می شود …

دیدگاهتان را بنویسید

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.