قالب وردپرس درنا توس

دلیل کشته شدن ۳ کارگر درست کردنمانی در اراک هنوز اعلام نشده است

دو روز پس از کشته شدن ۳ کارگر درست کردنمانی در اراک ، خبرنگار ایلنا در اراک تلاش کرده است در گفتگو با مجریان امداد و نجات در این شهر به جزئیات جدیدی از این حادثه دست یابد.

به گزارش ایلنا، گزارش‌های اولیه «نقص فنی دستگاه بالابر» را عامل سقوط سه کارگر ۲۲، ۲۸ و ۳۰ ساله از طبقه ۱۶ یک درست کردنمان نیمه کاره و کشته شدنشان ذکر کرده بودند.

امروز (۹مهر) فرجی، رئیس روابط عمومی آتش نشانی شهرستان اراک در تشریح جزئیات این حادثه گفت: این حادثه بعد ازظهر روز دوشنبه (۷ مهر) در یک مجتمع درست کردنمانی در حال احداث به نام بهاران رخ داده است که طی آن بالابر به علت نامعلومی از طبقه سیزدهم به منفی سه سقوط کرد.

او افزود: سه کارگر جوان که در داخل بالابر بودند همراه این دستگاه به چاهک درست کردنمان سقوط کردند و آتش نشانان به محض رسیدن به محل با تجهیزات لازم اقدام به ایمن سازی کامل این مکان و تثبیت بالابر کردند و پس از خارج درست کردنن این سه کارگر آنان را به عوامل اورژانس تحویل دادند.

به گفته فرجی مرگ این کارگران از سوی نیروهای اورژانس تایید شد و حالا علت بروز این حادثه توسط کار‌شناسان سازمان آتش‌نشانی در دست بررسی است.

قنبر فراهانی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مرکزی نیز در گفت‌وگو با ایلنا اظهار کرد: در ساعت ۱۵و ۵۸ دقیقه روز دوشنبه به مرکز اورژانس اراک گزارش شد که در یک آپارتمان در حال درست کردن در کمربندی جنوبی اراک (نزدیک ترمینال) حادثه سقوط بالابر از طبقه شانزدهم به وقوع پیوسته است که سه نفر در آن بوده‌اند. در این تماس وضعیت مصدومین بسیار وخیم گزارش شد.

وی افزود: بلافاصله دو واحد امدادی اورژاس به محل حادثه اعزام شدند که اولین آمبولانس در کمتر از ۳ دقیقه نیروهای امدادی خود را به محل حادثه رساندند اما بعد از رسیدن به محل، متأسفانه دیدن کردند هر سه نفر که داخل بالابر بودند به علت شدت جراحات در دم جان خود را از دست داده‌اند.

تلاش خبرنگار ما برای گفتگو با پیمانکار درست کردنمان و بازرس اداره کار تا این لحظه نتیجه‌ای نداشته است.

[اخبار تکمیلی فرستادن می‌شوند]

همچنین بررسی کنید

اعدام زنی که در مقابل تعرض یک داعشی ایستاد (تصویر )

اعدام زنی که در مقابل تعرض یک داعشی ایستاد (تصویر )

اعدام زنی که در مقابل تعرض یک داعشی ایستاد     گروه تروریستی داعش زن …

دیدگاهتان را بنویسید

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.