قالب وردپرس درنا توس

راز عجیب عکس های تیمی کریس رونالدو فاش شد + تصاویر

کریستیانو رونالدو همواره به دلیل مدل موها و اتومبیل‌های گرانقیمتی که سوار می شود در کانون توجهات رسانه ‌ها قرار می گیرد اما اینبار حساسیت او به قد برای بلند تر دیده شدن نسبت به هم تیم‌هایش و حالت ایستادن در عکس های تیمی سوژه رسانه های اسپانیا و حتی اروپا شد.

عکس‌های منتشر شده نشان می دهد رونالدو زمانی که همبازی‌هایش برای گرفتن عکس تیمی در مقابل دوربین‌های عکاسان قرار می گیرد ترجیح می دهد در کنار بنزما و لوکا مودریچ قرار بگیرد و پاشنهای پا را در بالاترین ارتفاع قرار دهد تا بلندتر از حد معمول دیده شود.

 این حرکت رونالدو از نگاه تیز بین دوربین‌های تلویزیونی پنهان نماند و یورو اسپورت با مورد توجه قرار دادن حالت ایستادن رونالدو این موضوع را به سوژه روز فوتبال اسپانیا مبدل کرد.

 * هر بازی یک مدل کفش

 رونالدو در هر بازی یک مدل کفش با رنگ های متفاوت را به پا می کند و در زیادتر مواقع از ایستادن در کنار بازیکنانی که قد بلندتری نسبت به وی دارند پرهیز می کند و به همین خاطر است که معمولا او را در کنار بنزما و مودریچ دیدن می کنیم.

 * واکنش رسانه‌ها به حساسیت رونالدو نسبت به قدش

 بعد از انتشار عکس‌های مربوط به نوع ایستادن رونالدو در رسانه‌ها عده‌‌ای زیادی از چهره‌های معرف و هوادران و حتی منتقدان وی با نوشتن مطالبی در صفحه‌های اجتمایی رونالدو را به تمسخر گرفتند.

در نظرات کابران اینترنتی پیام‌های متفاوتی دیده می شود که در اینجا به یکی از آنها اشاره می کنیم. خیلی خنده دار است که فردی مثل رونالدو با این همه ثروت و شهرت و طرفدار احساس بدی نسبت به قدش دارد.

ea600 rnschkxddwp7tl7hfng6 - راز عجیب عکس های تیمی کریس رونالدو فاش شد + تصاویر

ea600 s4ogg1upqzp7tx4gfor4 - راز عجیب عکس های تیمی کریس رونالدو فاش شد + تصاویر

 فارس

اخبار مرتبط:

رونمایی از کفش‌های عجیب و فضایی رونالدو + تصاویر

کفش‌های رونالدو در جام‌جهانی + عکس

کفش‌های جدید رونالدو /تصاویر

مادر و همسر رونالدو+ عکس

چهره غمگین کریس رونالدو در فرودگاه لیسبون + عکس

همچنین بررسی کنید

آموزش آنلاک بوت لودر گوشی های سونی

آموزش آنلاک بوت لودر گوشی های سونی (Sony) در این پست قصد داریم نحوه ی …

پاسخ دهید

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.