قالب وردپرس درنا توس

روش از بین بردن سوسک ریز کابینت و آشپزخانه

روش از بین بردن سوسک ریز کابینت و آشپزخانه

این روزها سوسک ریز در اکثر خانه‌ها و کابینت و آشپزخانه ساختمانها وجود دارد. معمولا خانمهای خانه دار با این سوسکهای ریز درگیر هستند و هر روز تعداد زیادی از این سوسکهای ریز رو می‌کشند اما هر قدر این کار رو انجام می‌دهند باز هم از شر این سوسکهای ریز کابینت و آشپزخانه خلاص نمی‌شوند. تقریبا همه اون خانمها به دنبال روشی برای از بین بردن سوسکهای ریز کابینت و آشپزخانه هستند و می‌خواهند با روشی از شر این سوسکهای ریز خلاص شوند. سوال برخی افراد که در آشپزخانه سوسک ریز دارند به این شرح است.

– سوسک ریز کابینت و آشپزخانه چطوری از بین میره؟
-از بس که کابینتها رو تمیز کردم و سوسکها رو کشتم خسته شدم. دائم حشره کش میزنم اما سوسکهای ریز هر روز بیشتر از دیروز می‌شن. چکار کنم؟
– چطوری میشه سوسکهای ریز خانگی را برای همیشه از بین برد و ریشه کن کرد؟

برای پاسخ به سوال این افراد به نظر افراد با تجربه مراجعه می‌کنیم. افرادی که تجربه این سوسکهای ریز رو داشتند و روشی برای از بین بردن اونها پیدا کردند.

از بین بردن سوسک ریز کابینت با خمیر سوسک کش

این محصول به شکل یه تیوبه که توش یه ماده خمیری زرد رنگ موجوده. همه خمیر رو درمیاری بعد کاملا ورزش (ورز دادن) می‌دی، برای این که تو هم برای کشتن سوسکهای ریز کابینت و آشپزخانه یه کاری کرده باشی!

امحا هیچ گونه اثر سوءی نداره و حتی میشه خوردش و بهش با خیال راحت دست زد. بعدش این خمیر رو به اندازه عدس و حتی کوچکتر در محل عبور سوسکهای عزیز بریزین. جاهای تاریک پشت کابینت و.. خودتون که استادین دیگه! بعدش سوسکهای عزیز میان اونو بخاطر طعم و بوش میخورن و تشنه میشن و بعد میرن تو محلهایی که آب هست و اونجا اونقدر آب میخورن تا … .

در مجموع امحا برای نسل کشی سوسکهای ریز کابینت و آشپزخانه بهترین توصیه است. شما بدون استفاده از سم و مواد ناسازگار با محیط زیست یه موجودی رو که فکر میکنید مزاحمه دکش کردین و دیگه حضوری فعال! در منزل شما نداره. امحا رو میتونین از داروخانه‌ها تهیه کنین و البته بعضی سوپرمارکتها.

یکی از روشهای از بین بردن سوسک ریز کابینت و آشپزخانه استفاده از خمیر سوسک کش است. افراد بسیاری برای از بین بردن سوسک ریز از این نوع سوسک کش استفاده می‌کنند. تجربه برخی افراد به شرح زیر است.

– پماد امحا از داروخانه بخرید و توی تمام کابینتها بگذارید. ریشه کن میکنه. تمام سوسکهای ریز را از بین می‌برد.
– پماد امحا از همه بهتره. تمام سوسکها ریشه کن میشن. چون سمی نیست و در خونه‌ای که بچه کوچیک هست این خمیر امحا از همه بهتره.
– خمیر سوسک کش امحاء تیوپیه. مثل خمیر دندون. گوشه اطراف بذار معجزه میکنه.
– من هم خمیر سوسک کش از داروخونه گرفتم عالی بود. واقعا معجزه کرد.
– با اسباب کشی همسایه بالایی همه سوسکها به منزل ما مهاجرت کردند. امحاء معجزه میکنه. دوستان راست میگن.
– سوسکهای ریز آشپزخانه با خمیر «امحا» بطرز معجزه آسایی از بین رفته و ناپدید شدند.
– من از امحا استفاده کردم عالی بود. 
خمیر سوسک امحا فوق العادست. معجزه میکنه. اصلا پولتونو به اسپری و سم پاشی ندین. واقعا ارزش تبلیغ درستو داره.
– خونه ما وحشتناک بود از سوسک ریز. همه جا بودن. توی یخچال، گاز و ظرفها. حالت تهوع گرفته بودیم. وحشتناک بود. با خمیر سوسک کش از شر سوسکهای ریز راحت شدیم.
– از توی روزنامه این خانومی که کارآفرینی کرده و این خمیرو درست کرده بود استفاده کردم. الحق که خدا پدرمادرشو بیامرزه.

– خمیر سوسک کش امحاء باعث میشه سوسک تشنه شه و بره توی فاضلاب و همان جا معدوم بشه.
– یه بار اتفاقی از داروخونه سوسک کش امحا رو گرفتم عالی بود از بهار پارسال که استفاده کردم تا الان حتی یک سوسک هم ندیدم. راحت شدم به خدا.

مطلب پیشنهادی

داشتن بحثی سالم با شریک زندگی خود!

[ad_1] برای اینکه بتوانید یک زندگی مشترک سالم و بی دغدغه داشته باشید باید نحوه داشتن …

دیدگاهتان را بنویسید

Copy Protected by
Chetan's WP-Copyprotect.