قالب وردپرس درنا توس

شگرد کیف قاپها باعث دستگیری آنها شد

 

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از فارس، فرهاد فلاح‌کریمی عصر امروز در نشست انتظامی استان در تشریح چگونگی دستگیری کیف‌قاپ اظهار کرد: موضوع کیف‌قاپی از بانوان رشت به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

 

وی با بیان اینکه چندین فقره کیف‌قاپی از بانوان در یک ماه اخیر توسط سرنشینان یک دستگاه خودروی سواری در رشت اتفاق افتاد، افزود: کارآگاهان دایره دوم اداره مبارزه با سرقت پلیس موضوع کیف‌قاپی را پیگیری کردند.

 

رئیس پلیس آگاهی گیلان با بیان اینکه کیف‌قاپی بانوان توسط سرنشینان یک‌ دستگاه خودروی سواری دوو در سطح شهرستان رشت انجام شد، خاطرنشان کرد: کارآگاهان آگاهی با تحقیقات پلیسی و تجمیع پرونده‌های وقوع سرقت و تحقیقات از شکات و شهود حاضر در صحنه‌های سرقت، شگرد سارقان را کشف کردند و سرنخ از یکی سارقان به دست آوردند.

 

وی از دستگیری سارق ۲۵ ساله کیف‌قاپی خبر داد و گفت: از خودروی این سارق مقدار اسناد و مدارک مالباختگان کشف شد و سارق دستگیر شده در تحقیقات پلیسی هویت همدست ۲۱ ساله خود را لو داد که او نیز دستگیر شد.

 

فلاح‌کریمی با اشاره به اینکه دو کیف‌قاپ به ۷ فقره سرقت در رشت اعتراف کردند، یادآور شد: کیف‌قاپ‌ها با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.

 

وی با تاکید بر اینکه شهروندان هنگام تردد در مکان‌های خلوت دقت زیادتری در نگهداری اموال خود کنند تا مورد سرقت سارقان قرار نگیرند، تصریح کرد: غفلت مالباختگان از دلایل عمده کیف‌قاپی سارقان است.

 

 

۲۰۰۷

 

همچنین بررسی کنید

آموزش آنلاک بوت لودر گوشی های سونی

آموزش آنلاک بوت لودر گوشی های سونی (Sony) در این پست قصد داریم نحوه ی …

دیدگاهتان را بنویسید

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.