قالب وردپرس درنا توس

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات سایت

نایابقوانین و مقررات

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت نایاب را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند.

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

بند ۱

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت نام نویسی مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی

مراحل عضویت را تکمیل می‌کنند.

تبصره ۱
کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره ۲
کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره ۳
عضویت در سایت نایاب رایگان است.

تبصره ۴
مسئولیت استفاده ناصحیح از هر یک از محصولات سایت بر عهده مشتری است و وبسایت نایاب هیچگونه مسئولیتی را بابت استفاده ناصحیح مشتری از محصولات بر عهده نمی گیرد.

بند ۲

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

قسمت اول: بازدید از محصولات و خدمات ارائه شده در سایت

قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار

قسمت سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل به آدرس پست الکترونیک

قسمت چهارم: ایجاد لینک دانلود کالا در سبد خرید و همزمان ارسال لینک به پست الکترونیکی کاربر

قسمت پنجم: پرداخت حق العضویت برای مشاهده کلیه مطالب سایت بوده و صرقا اختصاص به

یک مطالب خاص نمی باشد و کاربر با پرداخت مبلغ توانایی دسترسی به تمام مطالب خاص روی

سایت را دارد.

تبصره ۱
چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، سایت نایاب حق دارد سفارش را باطل کند.

بند ۲ سایت نایاب اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
– خلاصه ای از فهرست موضوعی و اطلاعات فایل، یا کتاب الکترونیک
– تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.

بند۴ برای استفاده از برخی از مطالب نیاز به پرداخت حق العضویت می باشد .مبلغ حق العضویت ده هزار تومان می باشد .این مبلغ برای مدت ۱ ماه برای کلیه مطالب خاص سایت بوده ومختص یک مطلب نمی باشد.

بند ۵اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از سایت نایاب به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

بند ۶ کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment)را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را از دست می‌دهد.

Copy Protected by
Chetan's WP-Copyprotect.