قالب وردپرس درنا توس

مردی به خاطر ازدواج دومش راهی زندان شد

 

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از جام جم، این مرد در حضور همسرش دستبند به دست از دادگاه خارج شد و به زندان رفت. بهناز در شعبه ۲۶۰ دادگاه خانواده تهران در میدان ونک نشسته است که شوهر سابقش همراه زن جوانی وارد شعبه می شود.


قاضی پس از بررسی پرونده آنها رو به زن می گوید: می خواهی شوهر سابقت را به زندان بیندازی؟

زن پاسخ می دهد: بله می خواهم او زندانی شود و تصمیم ام عوض کردننمی کند.

 

قاضی می پرسد: ولی او ازدواج کرده و زن دارد، دلت برای همسرش نمی سوزد؟

زن می گوید: نه اتفاقا یکی از دلایلی که می خواهم شوهرم زندانی شود همین است. من و سهیل دو سال پیش از هم جدا شدیم. ما سه سال با هم زندگی کردیم و در آن مدت هر روز دعوا داشتیم. سهیل مرد بداخلاقی بود و مرتب با من دعوا می کرد و به من و زندگی مان اهمیت نمی داد. سر همین مسائل از هم جدا شدیم. سهیل بلافاصله پس از طلاقمان رفت و با زن دیگری ازدواج کرد. او حتی چند روز هم صبر نکرد. از طرفی قاضی در آن زمان حکم بر پرداختن مهریه صادر کرد. وقتی این حکم صادر شد قرار شد که سهیل ماهی یک سکه به من پرداخت کند. اما او فقط دو ماه به من سکه داد و بعد از آن دیگر ناپدید شد.

 

خیلی از دست او عصبانی بودم. وقتی شنیدم که سهیل یک هفته بعد از طلاقمان ازدواج کرده از او کینه به دل گرفتم. برای همین زمانی که ناپدید شد و سکه هایم را پرداخت نکرد، تصمیم گرفتم هر طور شده او را پیدا کنم. در این مدت هم همه جا به دنبالش گشتم تا این که بالاخره او را پیدا کردم. این درست نیست که شوهرم مرا طلاق دهد و بلافاصله با زن دیگری ازدواج کند و هیچ کدام از حق و حقوق مرا هم نپردازد، بعد خیلی راحت برود و با همسر جدیدش زندگی کند. من تا حقم و تمام سکه های این دو سال را از شوهرم نگیرم به هیچ عنوان رضایت نمی دهم.

 

در این لحظه قاضی از مرد می پرسد: می توانی مهریه همسرت را بپردازی؟

مرد پاسخ می دهد: من حتی یک سکه هم ندارم که بپردازم. من از همون دو سال پیش بیکار شدم و با بدبختی دارم خرج خود و زنم را درمی آورم. در ضمن آن زمان که حکم پرداخت مهریه صادر شد سکه ارزان تر بود. الان که گران شده از عهده پرداخت آن برنمی آیم. در این مدت هم فراری نبودم. این زن دروغ می گوید، او آدرس و شماره تلفنم را داشت و در این مدت به من زنگ می زد.بعد از حرف های این مرد، تلاش قاضی برای منصرف کردن زن از شکایت اش بی نتیجه ماند و مرد جوان دستبند به دست راهی زندان شد.

 

۲۰۰۷

 

همچنین بررسی کنید

آموزش آنلاک بوت لودر گوشی های سونی

آموزش آنلاک بوت لودر گوشی های سونی (Sony) در این پست قصد داریم نحوه ی …

دیدگاهتان را بنویسید

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.