قالب وردپرس درنا توس

مرد ۲۱ ساله همسرش را خفه کرد

مرد ۲۱ ساله همسرش را خفه کرد

جوان ۲۱ ساله پس از ۵۰ روز از آغاز زندگی مشترک همسرش را خفه کرد. وی پس از دستگیری توسط پلیس جنایی آگاهی خراسان رضوی در بازسازی صحنه جنایت گفت که سوظن و بدبینی در حالی روزگارم را سیاه کرد که فقط ۳روز پس از آشنایی با یکدیگر ازدواج کردیم.

س_ح متهم ۲۱ ساله این جنایت وارد محل ارتکاب قتل شد و گفت: با یک زن آرایشگر ارتباط داشته و وی مدتی بعد بعد یکی از شچنانچهدانش را به من معرفی کرد و ما برای آشنایی با یکدیگر در شاندیز قرار گذاشتیم.

در آن روز که (ف) را که دیدم تصمیم گرفتم با او ازدواج کنم اما (ف) قبلا ازدواج ناموفق داشت به همین خاطر ۳ روز پس از ملاقات از وی خواستگاری کردم و چند روز پس از آن هم زندگی مشترک ما آغاز شد.

با این حال من نسبت به همسرم سوظن داشتیم  چون دائما در حال پیامک بازی بود البته او هم فکر می کرد من با یک زن دیگر در ارتباطم.این اختلافات که از روز اول زندگی شروع شد باعث شده بود که با یکدیگر درگیر شویم.

شب حادثه هم ساعت ۱۱شب از سرکار به خانه رسیدم  اما همسرم در را باز نمیکرد و می‌گفت میخواستی کلیدهایت را بیاوریبه همین خاطر با پدر خانمم تماس گرفتم تا با دخترش صحبت کند که دقایقی بعد او در منزل را باز کرد و وقتی وارد خانه شدم مثل هر شب از غذا خبری نبود، او می خواست مرا تحریک کند که او را کتک بزنم تا به این راه بتواند از من طلاق بگیرد! این در حالی بود که خانواده او نیز مخالف جدایی ما بودند چون او ۲ ازدواج ناموفق داشت. حتی به من گفته بودند او برای این که بتواند از همسر قبلی خود طلاق بگیرد مقداری قرص خورده بود که عوارض آن قرص ها هنوز مشهود بود.

متهم جوان سپس ادامه داد: می خواستم تخم مرغی درست کنم تا شام بخورم که دیدم نانی در سفره نیست به همین خاطر نیمه شب از منزل بیرون رفتم تا از فروشگاه نان بسته بندی بخرم که ناگهان همسرم پیامک داد که … نگفتم به وسایل خانه من دست نزن! من هم توجهی نکردم و پس از خوردن تخم مرغ، ظرف‌ها را شستم و قصد داشتم بخوابم که ناگهان نور تلفن همراه همسرم که وارد اتاق شده بود توجهم را جلب کرد.

در همین لحظه او صدای تلویزیون را هم بلند کرده بود که به او اعتراض کردم و گفتم همسایه ها اذیت می شوند صدا را کم کن! اما او در حالی که فریاد می کشید، گفت: همسایه ها می دانند که تو دیوانه ای! و سپس به مادرم توهین کرد!! با این کارهای او من می‌خندیدم که او عصبانی تر شد و فریاد کشید. من هم دهانش را گرفتم! دیگر خسته شده بودم دستم روی گلویش سرخورد من هم گلویش را فشار دادم که چهره اش سیاه شد.

وی در پاسخ به سوال قاضی ویژه قتل عمد که آیا همسایه ها با پلیس تماس گرفته بودند یا نه؟ نیز گفت: وقتی با هم مشاجره می کردیم ماموران کلانتری با تماس همسرم به منزل آمدند.

همسرم مدعی بود که می خواهد مهریه اش را بگیرد و پس از آن هم قصد داشت به منزل پدرش برود که با راهنمایی های ماموران در منزل ماند! او می گفت: تماس گرفته ام تا برادرم به دنبالم بیاید ولی مامور انتظامی گفت: وقتی برادرت آمد آن وقت با او برو!! پس از اعترافات صریح متهم، قاضی حسینی با صدور دستور بازداشت موقت، وی را روانه زندان کرد تا این پرونده جنایی دیگر مراحل قانونی خود را طی کند.

 باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط :

قتل دختر جوان در تهران بعد از آشنایی در آنتالیا

بازخوانی قتل خلبان ایران ایر و همسرش از زبان متهم اصلی + عکس

ماجرای قتل های زنجیره ای تابستان هولناک ۱۳۷۶ تهران +عکس

همچنین بررسی کنید

۶ ماه حبس برای داریوش خواننده معروف

داریوش زندانی  شد داریوش اقبالی دیروز بازداشت شد تا ۶ ماه محکومیت خود را در زندان  به …

دیدگاهتان را بنویسید

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.