قالب وردپرس درنا توس

مرگ پدر در پی مخالفت با خواستگار دختر ۱۴ ساله


به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از ایران، صبح ۱۹ مهرماه سال جاری مأموران پلیس در جریان حادثه هولناک در خانه‌ای ویلایی واقع در حسن‌آباد قرار گرفتند.
مأموران وقتی خود را به این ویلای پررمز و راز رساندند با پیکر خونین مردی ۵۶ ساله به نام «علی» روبه‌رو شدند که با ضربه چاقو زخمی شده بود.


بررسی‌های میدانی نشان داد که پسر ۲۰ ساله‌ای به نام «عباس» پس از حمله به «علی» گریخته است. پیکر نیمه جان علی به بیمارستان فیاض بخش انتقال یافت و با وجود تلاش پزشکان پس از ۱۵ روز تسلیم مرگ شد. در این مرحله ماجرای این جنایت به بازپرس «جمشیدی» از دادسرای امور جنایی تهران مخابره شد.


وقتی دستور بازداشت عامل این قتل صادر شد «مهدیه» دختر ۱۴ ساله‌ای که شاهد درگیری خونین بین علی و عباس بود تحت بازجویی قرار گرفت و گفت: یک‌سال پیش مادرم به عقد موقت علی درآمد. از آنجا که علی زن و بچه داشت، هر از گاهی به خانه ما می‌آمد، خواهرم نیز چون دامادمان در زندان بود گاهی در خانه می‌ماند تا اینکه ساعت ۱۱ صبح ۱۹ مهرماه، عباس که برادر شوهر خواهرم است برای سرکشی به وی به خانه‌مان آمد.


وی افزود: عباس چند باری از من خواستگاری کرده بود که مادرم و پدر ناتنی‌ام مخالفت کرده بودند. روز جنایت عباس در خانه بود که قربانی جنایت سر رسید، در را قفل کرد و با میله آهنی که در دست داشت از مادرم خواست با پلیس تماس بگیرد تا بیایند و عباس را دستگیر کنند. ناگهان عباس چاقویی را که در جیبش بود، درآورد و با علی درگیر شد و ضربه‌ای به پهلوی وی زد و سپس پا به فرار گذاشت.


این دختر نوجوان گفت: باور کنید من از مخفیگاه عباس بی‌خبرم و هیچ ارتباطی با وی ندارم، او تنها خواستگارم بود. با این ادعاها، بازپرس جمشیدی از آنجا که محل وقوع درگیری در حسن‌آباد بوده پرونده را با صدور رأی عدم صلاحیت به دادسرای احمدآباد مستوفی ارجاع داد.

۲۰۰۵

 

همچنین بررسی کنید

آموزش آنلاک بوت لودر گوشی های سونی

آموزش آنلاک بوت لودر گوشی های سونی (Sony) در این پست قصد داریم نحوه ی …

پاسخ دهید

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.