قالب وردپرس درنا توس

مورموری ۱۴۰۰ بار لرزیده است/ ۲۵۰۰ تخته چادر امدادی برای اسکان توزیع شد

معاون آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در دو روز گذشته ۵۰ پس‌لرزه در شهر مورموری داشته‌ایم که این آمار در ۶ ماه گذشته بیش از ۱۴۰۰ پس‌لرزه بوده است.

مرتضی اکبر‌پور درباره زلزله ۵٫۶ ریشتری که در عمق ۱۰ کیلومتری در فاصله ۲۰ کیلومتری شهر مورموری از توابع استان ایلام رخ داد، گفت: هم حالا تیمی متشکل از نماینده ریاست جمهوری، قائم مقام سازمان هلال احمر، نماینده بنیاد مسکن و شهرسازی و سازمان مدیریت بحران کشور به منطقه مورموری برای بررسی میزان خسارات اعزام شدند.

او گفت: بر اساس آمار ارائه شده تا کنون تلفات جانی نداشته‌ایم و تنها ۱۴ نفر مجروح شده بودند که به صورت سرپایی درمان شدند.

اکبرپور گفت: بیش از ۲۵۰۰ تخته چادر امدادی در روستاها و شهر مورموری در بین مردم توزیع شده است و در حال حاضر مشکلی در خصوص اسکان اضطراری نداریم.

او با اشاره به اینکه آب، برق و گاز در منطقه وصل شده است گفت: مشکل اصلی مردم شهر مورموری تعداد زیاد پس‌لرزه‌ها است که از زندگی روزمره آنها را تحت الشعاع قرار داده است.

معاون آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در دو روز گذشته ۵۰ پس‌لرزه در شهر مورموری داشته‌ایم که این آمار در ۶ ماه گذشته بیش از ۱۴۰۰ پس‌لرزه این شهرستان را لرزانده است.

اکبرپور گفت:‌ پژوهشکده بین‌المللی زلزله برای بررسی علل پس‌لرزه‌ها در این منطقه حضور دارند.

۴۷۲۸۲

همچنین بررسی کنید

آموزش آنلاک بوت لودر گوشی های سونی

آموزش آنلاک بوت لودر گوشی های سونی (Sony) در این پست قصد داریم نحوه ی …

پاسخ دهید

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.