قالب وردپرس درنا توس

چگونه آرد سوخاری درست کنیم

[ad_1]

۱

برای درست کردن آرد سوخاری به نان باگت یا تست مانده نیاز دارید. پس خیلی هم اقتصادی است. از این بهتر دیگر چه؟ نان های اضافه را در یک سینی پهن کنید. اگر از نان همبرگر استفاده می کنید، خمیر داخل آن را خارج کنید و در سینی قرار دهید.

۲

چگونه آرد سوخاری درست کنیمفر را در دمای ۱۸۰ درجه ی سانتی گراد تنظیم کنید. سینی فر را در آن قرار دهید تا نان های تست شوند. معمولا بسته به سایز و کلفتی نان ۱۰ تا ۱۵ دقیقه کافی است. نان نباید قهوه ای رنگ شود. تست شدن و سفت شدن نان هدف اصلی از این مرحله است.

۳

چگونه آرد سوخاری درست کنیمنان ها را در هاون یا غذاساز بریزید و بسته به اندازه ی دلخواه آنها را خرد کنید. اما معمولا دانه های درشت تر به غذا طعم بهتری می دهند.

۴

نان های خرد شده را در ظرفی بریزید و مقداری نمک، فلفل قرمز، فلفل سیاه، آویشن، پودر کاری و پودر سیر به آن بیافزایید. آرد سوخاری را در ظرف در بسته ی که هوا در آن رد و بدل نمی شود در مکان خشک و مرطوب نگه داری کنید.

نکات و هشدارها

اگر دوست دارید آرد سوخاری شما شبیه آرد سوخاری امریکن گاردن شود، از چند روز قبل فلفل قرمز و سبز را تکه تکه کرده و در معرض هوا خشک کنید. سپس آن را در غذا ساز یا هاون به تکه های ریز تر (نه پودر) تبدیل کنید و به آرد بیافزایید.

برای طعم ترد تر می توانید از کورن فلکس ساده یا چیپس به جای نان پاگت استفاده کنید. آن ها را کمی در هاون بکوبید تا ریز تر شوند. در این صورت مقدار نمک را کمتر یا حذف کنید.


No votes yet.

Please wait…

[ad_2]

لینک منبع

قالب وردپرس

مطلب پیشنهادی

 روش تهیه لواشک زردآلو خانگی

روش تهیه لواشک زردآلو خانگی لواشک خانگی زردآلو خوش مزه مواداولیه: زردآلو دوکیلو نمک مقداری …

دیدگاهتان را بنویسید

Copy Protected by
Chetan's WP-Copyprotect.