قالب وردپرس درنا توس

چگونه اکانت غیر فعال و حذف شده در اینستاگرام را برگردانیم ؟

چگونه اکانت غیر فعال و حذف شده در اینستاگرام را برگردانیم ؟

 

چگونه اکانت غیر فعال و حذف شده در اینستاگرام را برگردانیم ؟

 

 

اینستاگرام به دلایل متفاوتی اقدام به بلاک کردن حساب کاربری یا حذف دائمی آن مینماید. از محتوای غیر مجاز تا استفاده از نام دیگران در اینستاگرام میتواند دلایل محکمی برای حذف یا بسته شدن اکانت شما شود. در این مقاله به شما عزیزان در هاو کن یو می آموزیم که اگر بدون دلیل خاصی حساب کاربری شما در اینستاگرام بسته شد چگونه آن را برگردانیم. در ادامه با ما همراه باشید.

به طور کلی اگر مخالف با سیاست های اینستاگرام برخورد کرده اید و در نتیجه حساب کاربری شما به هر نحوی از دسترستان خارج شده است میتوانید مراحل زیر را ادامه دهید. به یاد داشته باشید که این مراحل ممکن است تنها در مواقعی موفق شوند که حساب کاربری شما پاک و بدون هیچگونه مشکل باشد. به عنوان مثال در صورتی که اکانتی که اینستاگرام از شما سلب کرده است یک اکانت دروغین Fake Account باشد، تیم اینستاگرام به هیچ عنوان آن را به شما بر نمیگرداند.

۱مرحله اول


چگونه اکانت غیر فعال و حذف شده در اینستاگرام را برگردانیم ؟

 

نرم افزار اینستاگرام را باز کرده و نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید. در صورتی که با ایمیل زیر مواجه شدید، بدانید که اکانتتان از دسترس خارج شده است پس به آدرس زیر بروید.

https://help.instagram.com/368191326593075

میتوانید با انتخاب گزینه Learn More در ارور به همین صفحه مراجعه کنید و عملیات را از طریق موبایل ادامه دهید.

 

۲مرحله دوم


چگونه اکانت غیر فعال و حذف شده در اینستاگرام را برگردانیم ؟

 

در قسمت بعد مراحل کمک های اینستاگرام را بخوانید. از شما یوزرنیم و ایمیلی که برای ارسال رمز های ریکاوری استفاده کرده اید تقاضا می شود. توجه کنید که در این مرحله حتما گزینه no را انتخاب کنید. انتخاب گزینه no به این معنی است که شما نمیخواهید از ایمیل ریکاوری برای پیدا کردن رمز عبور جدید استفاده کنید.

چگونه عکس ها و ویدیو های اینستاگرام را دانلود کنیم

۳مرحله سوم

 

در این مرحله شما میتوانید یک ایمیل حاوی درخواست خود برای از بین بردن محدودیت های انجام شده روی اکانت خود بیان کنید. توجه داشته باشید که این بیانیه باید حتما به زبان انگلیسی بوده و از قالب های پیش فرض که در اینترنت موجود است استفاده نکنید. سعی کنید در کمال اختصار خواسته هود را مطرح کنید.

در صورتی که احساس میکنید اکانتتان هک شده عبارات Someone is using my aacount و I have been hacked استفاده کنید. اما در صورتی که اینستاگرام بدون دلیل حساب کاربری شما را مسدود کرده است عبارات This account is been blocked wrongly را بکار بگیرید.

۴مرحله چهارم

 

پس از ارسال ایمیل یک ایمیل اتوماتیک از طرف تیم اینستاگرام به شما ارسال میشود و بابت درخواستتان از شما تشکر میکند. در این ایمیل اظهار میشود که خواسته مطرح شده شما تحت بررسی قرار گرفته و در آینده اقدام میشود. در صورتی که حق با شما باشد میتوانید پس از یک الی ۱۰ روز حساب اینستاگرام خود را پس بگیرید.

 

سایت نایاب

 

 

لینک منبع

قالب وردپرس

مطلب پیشنهادی

شماره شبا: روش دریافت شماره یا کد شبا بانک های مختلف ایران

شماره شبا: روش دریافت شماره یا کد شبا بانک های مختلف ایران       …

دیدگاهتان را بنویسید

Copy Protected by
Chetan's WP-Copyprotect.