قالب وردپرس درنا توس

چگونه فاج مارشمالو درست کنید

[ad_1]

۱

چگونه فاج مارشمالو درست کنیدمواد لازم: ۱ فنجان کره، ۳ فنجان شکر دانه ریز، ۳/۲ فنجان شیر جوشیده، ۲ فنجان چیپس شیرین، ۱ شیشه کرم مارشمالو، ۱ قاشق چای خوری عصاره وانیل، ۲ فنجان گردو

۲

چگونه فاج مارشمالو درست کنیدکره را در تابه ای بریزید و آن را روی حرارت ملایم ذوب کنید. سپس شکر و شیر را به آن اضافه کنید و ۳ دقیقه روی حرارت هم بزنید. سپس تابه را از روی حرارت بردارید و دور و کف آن را با قاشق کاملا هم بزنید، سپس ۵ دقیقه ی دیگر روی حرارت قرار دهید تا به جوش بیاید. تابه را از روی گاز بردارید و هم بزنید تا کف پایین بیاید. سپس دوباره دو دقیقه روی گاز قرار دهید تا به جوش بیاید. تابه را از روی حرارت بردارید و چیپس شکلات را در آن بریزید و هم بزنید تا ذوب شود. پس از آن کرم مارشمالو، عصاره وانیل و ۱ فنجان گردوی خرد شده را به مواد بالا اضافه کنید.

۳

چگونه فاج مارشمالو درست کنیدمخلوط فاج مارشمالو را در یک ظرف شیشه ای بریزید و باقی مانده ی گردوی خرد شده را روی آن بریزید. اجازه دهید فاج در دمای اتاق به مدت حداقل ۲ ساعت سفت شود.

۴

فاج را برش بزنید و در ظرفی زیبا بچینید و از طعم لذیذ آن در کنار خانواده لذت ببرید. می توانید روی باقی مانده ی فاج سلفون بکشید و در مکانی خنک تا یک هفته نگه داری کنید.

نکات و هشدارها

دستور کرم مارشمالو را می توانید از نت بگیرید و در خانه درست کنید یا از سوپر مارکت های بزرگ تهیه کنید.

دستور چیپس شکلات را می توانید از چگونه های این وب سایت بیابید.

مراجع

http://www.ehow.com/how_12343736_marshmallow-fudge-holiday-gift-keeps-giving.html


No votes yet.

Please wait…

[ad_2]

لینک منبع

قالب وردپرس

مطلب پیشنهادی

 روش تهیه لواشک زردآلو خانگی

روش تهیه لواشک زردآلو خانگی لواشک خانگی زردآلو خوش مزه مواداولیه: زردآلو دوکیلو نمک مقداری …

دیدگاهتان را بنویسید

Copy Protected by
Chetan's WP-Copyprotect.