قالب وردپرس درنا توس

کشف ۲۰۰ خودروی دزدی از مخفیگاه سارقان در اصفهان

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار عبد الرضا آقاخانی دراین باره گفت: در پی وقوع سرقت های خودرو در حوزه شرق اصفهان موضوع توسط کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان پیگیری و تحقیقات وسیعی در این زمینه انجام گرفت.

وی افزود: کارآگاهان با تلاش شبانه روزی و انجام تحقیقات گسترده و اقدامات ویژه علمی و تخصصی سرانجام توانستند رد پای سارق جوانی را در این سرقت ها به دست آورند. سارق مذکور دارای ۸ فقره سابقه کیفری بوده وبه تازگی از زندان آزاد شده بود. در این رابطه مخفیگاه متهم شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی اکیپی از ماموران این پلیس به محل مذکور اعزام و در یک عملیات غافلگیرانه متهم را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: در تحقیقات صورت گرفته از متهم وی علاوه بر اعتراف به ۲۰۰ فقره سرقت خودرو همدست خود به همراه پنج مالخر خودروهای مسروقه را معرفی کرد.

سردار آقاخانی از اجرای عملیات ویژه و دقیق ماموران پلیس آگاهی و دستگیری تمامی اعضای این باند بزرگ سرقت خبر داد و عنوان داشت: در بازرسی از مخفیگاه متهمون دستگیر شده تمامی ۲۰۰ خودروی مسروقه کشف و به مالباختگان آنها بازگردانده شد.

رئیس پلیس استان با بیان اینکه اعضای باند به مواد مخدر اعتیاد داشتند عنوان داشت: متهمون پس از انجام سرقت خودروها را به مکان مورد نظر برده و لوازم داخلی آنها مانند باند و دستگاه پخش و … را از آن جدا کرده و به فروش می رساندند و از این راه مواد مخدر مصرفی خود را تامین می کردند.

به گفته فرمانده انتظامی استان اصفهان ۸۰ درصد از خودروهای مسروقه پراید و ۲۰ درصد دیگر نیز پیکان، پیکان وانت، وانت نیسان، مزدا و پژو بودند و زیادتر این خودروها از تجهیزات ایمنی لازم برخوردار نبودند.

سردار آقاخانی ، ضعف سیستم امنیتی خودروها و سهل انگاری مالباختگان در نگهداری اموال خود را در موفقیت سارقان موثر عنوان کرد و گفت: بنابر اعتراف متهمون آنها تنها خودروهای مدل پایینی که از سیستم ایمنی و امنیتی مناسبی برخوردار نبودند و توسط مالباختگان در ساعات پایانی شب و در مکان های خلوت و فاقد نور کافی رها شده بودند را سرقت می کردند.

۴۷۴۷

مطلب پیشنهادی

آموزش روت Xperia X8 | W8 با نرم افزار x8toolbox

آموزش روت Xperia X8 | W8 با نرم افزار x8toolbox در این نوشته قصد داریم نحوه …

دیدگاهتان را بنویسید

Copy Protected by
Chetan's WP-Copyprotect.