قالب وردپرس درنا توس

۳گروگانگیری که دختر۱۲ساله را کشتند دستگیرشدند

 یکشنبه هفته گذشته، شروع ماجرای تلخی بود که برای دختر ۱۲ ساله بُنابی اتفاق افتاد. روز حادثه، دخترک بعد از تعطیلی مدرسه، راهی خانه شد. اما آدم رباها که از دور انتظار او را می‌کشیدند، به سمت وی رفته و دخترک را ربودند. خیلی طول نکشید که آدم‌ربایان با خانواده گروگان تماس گرفتند و به آنها گفتند در ازای آزادی وی باید مبلغی را بپردازند، در غیر این صورت گروگان خود را خواهند کشت.

از سوی دیگر خانواده دخترکوچولو که احتمال می‌دادند اتفاق ناگواری ممکن است برای او بیفتد، پلیس را درجریان گذاشته و پس از آن ماموران اقدامات پلیسی خود را برای آزاد‌سازی دخترک ۱۲ ساله آغاز کردند. دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بناب در این باره گفت: طبق قرار قبلی، قرار بود آدم‌ربایان ۴۸ ساعت پس از ربودن دخترک، مبلغ مورد نظرشان را از خانواده وی دریافت و سپس او را آزاد کنند. اما وقتی تماسی از سوی آدم رباها گرفته نشد، تحقیقات وارد مسیر جدیدی شد و نیروهای انتظامی و امنیتی با انجام تحقیقات تخصصی، در مدت کمتر از یک هفته آدم‌ربایان که سه نفر بودند را شناسایی و دستگیر کردند.

تلاشد قاسمی‌وند در ادامه افزود: متاسفانه آدم ربایان کودک ۱۲ ساله را حدود ۴۸ ساعت پس از ربایش خفه کرده و در خانه یکی از آدم‌رباها دفن کرده بودند. وی تاکید کرد: با اعتراف متهمون به ارتکاب این جنایت تیمی از ماموران راهی محل دفن جسد شده و با راهنمایی متهمون جسد را کشف کرده و برای تعیین علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی انتقال دادند. در حال حاضر تحقیقات از متهمون در پلیس آگاهی ادامه دارد.

 

۱۷۳۰۲

همچنین بررسی کنید

اعدام زنی که در مقابل تعرض یک داعشی ایستاد (تصویر )

اعدام زنی که در مقابل تعرض یک داعشی ایستاد (تصویر )

اعدام زنی که در مقابل تعرض یک داعشی ایستاد     گروه تروریستی داعش زن …

پاسخ دهید

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.