قالب وردپرس درنا توس

آموزش درست کردن مسئولیته سایت در وردپرس

Site Map 2 300x165

آموزش درست کردن مسئولیته سایت در وردپرس

مسئولیته سایت یک صفحه متنی با پسوند XML حاوی همه لینک های سایت شما است. مسئولیته سایت شما باعث میشود موتورهای جستجو بهتر بتوانند مطالب شما را بخوانند و برای وارد شدن دسته بندی ها مطالب تیتر ها و موضوعات مطالب در گوگل بسیار ضروری است. در واقع مسئولیته سایت به روبات های جستجو کمک میکند که بهتر مطالب شما را  شناسایی کنند و در اختیار کاربران قرار دهند.

Site Map 1 300x231

آموزش درست کردن مسئولیته سایت در وردپرس

چنانچه شما مسئولیته سایت نداشته باشید باید روبات های جستجو وارد همه صفحات شما شوند و همه لینک های را باز کنند و آنقدر این کار را تکرار کنند که تمام صفحات شما را پیدا کنند. ولی چنانچه شما یک مسئولیته سایت داشته باشید و آن را به موتورهای جستجو معرفی کنید صفحات و مطالب شما با سرعت بالاتری در موتورهای جستجو وارد میشود و قابل استفاده کاربران قرار میگیرد و می توان گفت مسئولیته سایت جزء ارکان اصلی سئو می باشد که هر وب مستر می بایست با آن آشنایی کامل داشته باشد..

اما حالا به سراغ روش درست کردن مسئولیته سایت می رویم…

Site Map 1 300x191

آموزش درست کردن مسئولیته سایت در وردپرس

روش ها و سایت های آنلاین زیادی برای درست کردن مسئولیته سایت موجود است ولی بهترین روش در وردپرس درست کردن با افزونه است.

در سیستم مدیریت محتوای وردپرس میتوان مسئولیته سایت را با یک افزونه درست کردن که این افزونه یک مسئولیته سایت جامع و کامل در اختیار ما قرار می دهد و این افزونه مسئولیته سایت ما را بطور خودکار آپدیت میکند.

 افزونه مد نظر ما افزونه Google Xml Sitemap است که می توانید از جعبه دانلود ان را دانلود کنید.

بعد از نصب از منو تنظیمات وارد Xml-Sitemap شوید.

وقتی برای اولین بار وارد تنظیمات افزونه میشوید به صفحه مانند عکس زیر برخورد می کنید, که به شما میگوید در حال حاضر مسئولیته سایت شما درست کردنه نشده است.

Site Map 3 300x92

آموزش درست کردن مسئولیته سایت در وردپرس

 یرای درست کردن مسئولیته سایت در خط اول بر روی Click here کلیک کنید و بعد از کلیک کردن مسئولیته سایت شما به آدرس زیر درست کردنه میشود.

www.Example/sitemap.xml

حتما باید با www وارد کنید و موقع ثبت در وب مسترهای موتور جستجو نیز همینطور و در فایل Robots.txt نیز باید با www وارد کنید.

منبع:http://pcquest.ir/

 

 

همچنین بررسی کنید

آموزش آنلاک بوت لودر گوشی های سونی

آموزش آنلاک بوت لودر گوشی های سونی (Sony) در این پست قصد داریم نحوه ی …

دیدگاهتان را بنویسید

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.