قالب وردپرس درنا توس

اقدام وحشتناک جوان آمریکایی بعد از مرگ مادرش


به گزارش سرویس حوادث جام نیوز به نقل از ایران، «درک وارد» مرد ۳۵ ساله که بشدت از مشکلات روانی رنج می‌برد، پس از حمله به مادرش در آپارتمان مسکونی‌شان و قتل فجیع وی، پیکر خونینش را به خیابان کشاند و جسدش را رها کرد. این مرد جوان سپس به سمت قطار خط نیویورک رفت و با پرت کردن خود روی ریل‌ها، زیر قطار کشته شد.


اطلاعات پلیس نشان می‌دهد این قتل و خودکشی وحشیانه سه‌شنبه گذشته در «فارمینگ دل» نیویورک اتفاق افتاده است. به گزارش پلیس، زنی که پس از قتل جسدش را در خیابان یافته‌اند «پاتریشیا وارد» نام داشت و پروفسور ۶۶ ساله دانشگاه شناسایی شده است. برادر قاتل در این‌باره به پلیس گفت: مدت زیادی است که برادرم از داروهای مخصوص بیماران روانی استفاده می‌کرد، او تحت نظر پزشک بود و مادرم در خانه از او پرستاری می‌کرد.

 

وی افزود از حدود ۱۰ سال پیش برادرش از مشکلات روحی – روانی رنج می‌برد و حمله وحشیانه‌اش به مادرشان به دلیل حملات عصبی‌اش بوده است. او که از این حادثه شوکه شده است، می‌گوید نمی‌تواند قتل مادر و خودکشی برادرش را باور کند. اطلاعات پلیس حاکی است پروفسور پاتریشیا (مقتول) از ۲۸ سال پیش به عنوان پروفسور دانشگاه فعالیت داشت.

 

گزارش پزشکی قانونی هم نشان می‌دهد درک (قاتل) قبل از کشتن مادرش به شدت او را کتک زده به صورتی که از ناحیه دنده‌ها و دیگر نقاط بدن دچار شکستگی استخوان شده است. یکی از همسایگان به پلیس گفت: آنها خانواده آرامی بودند، باور چنین حادثه‌ای مشکل است. ما با شنیدن خبر این جنایت هولناک تصور می‌کردیم این یک شوخی هالووینی است.

۲۰۰۵
 

همچنین بررسی کنید

آموزش آنلاک بوت لودر گوشی های سونی

آموزش آنلاک بوت لودر گوشی های سونی (Sony) در این پست قصد داریم نحوه ی …

دیدگاهتان را بنویسید

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.