قالب وردپرس درنا توس

توجه ویژه رئیس جمهور به سلامت مردم

سلامت نیوز : مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: با تصویب هیات مدیره سازمان ۴۰۰میلیارد تومان برای احداث ۲۵مرکز درمان سرپایی در سال جاری اختصاص پیدا کرده است.

به گزارش سرویس اجتماعی ایسنا، دکتر سید تقی نوربخش در حاشیه همایش کار و محرومیت در گفتمان امام خمینی(ره) اظهار داشت: تحالا ۳۰۰ مرکز درمانی در کشور وجود داشته که با مراکز درمانی جدید شبکه درمان مستقیم تکمیل خواهد شد و به عدالت در دسترسی بیماران به مراکز درمانی کمک می‌کند.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی افزود: شش بیمارستان تامین اجتماعی در کاشان، تهران، بیرجند، ایلام، عسلویه و زابل به زودی مورد بهره برداری قرار می گیرند.

وی اظهار داشت: همچنین عملیات اجرایی سه بیمارستان تامین اجتماعی در لنگرود، دزفول و یزد آغاز شده که بیمارستان یزد به عنوان مرکز انستیتوکانسر به بیمه شدگان خدمت رسانی خواهد کرد.

نوربخش با اشاره به اینکه کار سازمان تامین اجتماعی تولید امنیت اجتماعی است که شامل تامین معیشت و رفاه حال و آینده جامعه تحت پوشش است که نتیجه آن تولید کسب و کار می‌شود، گفت: سازمان را با ۵۱۰۰ میلیارد تومان کسری بودجه تحویل گرفتیم در جامعه تحت پوشش این سازمان که حدود نیمی از جمعیت کشور را شامل می‌شود ۵۶ درصد افراد حداقل حقوق یعنی حدود ۶۰۷ هزار تومان دریافت می‌کنند.

وی افزود: سازمان تامین اجتماعی که نیمی از جمعیت کشور را تحت پوشش دارد با برنامه‌ریزی و بسیج عملیات وزارت رفاه تلاش کرد تا هیچ خللی در تعهدات این سازمان ساختن نشود.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد: اختصاص ۱۰ هزار میلیارد تومان به بخش درمان و سلامت کشور نشان‌دهنده اهمیت این بخش و توجه ویژه رئیس جمهور به آن است.

نوربخش به روز مبارزه با دخانیات اشاره کرد و گفت: در کشور ما ۱۰ هزار میلیارد تومان برای خرید ۵۰ میلیارد نخ سیگار هزینه می‌شود که این مبلغ برابر هزینه‌ای است که برای درمان کشور در نظر گرفته شده است.

براساس گزارش سازمان تامین اجتماعی، وی خاط نشان کرد: ابلاغ سیاست‌های کلی سلامت و اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری نشان دهنده دل‌مشغولی‌های ایشان از سیاست‌های قبلی بوده که به نحو صحیح انجام نشده است.

همچنین بررسی کنید

آموزش آنلاک بوت لودر گوشی های سونی

آموزش آنلاک بوت لودر گوشی های سونی (Sony) در این پست قصد داریم نحوه ی …

دیدگاهتان را بنویسید

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.