قالب وردپرس درنا توس

راز سقوط مرگبار دختر ۲۵ ساله

روزنامه اعتماد: پسر جوانی که در حادثه سقوط مرگبار دختر ۲۵ ساله دستگیر شده در بازجویی‌ها مدعی شد دختر جوان خودکشی کرده است.

سقوط مرگبار دختر ۲۵ ساله از طبقه سوم درست کردنمان مسکونی سکوت ظهر یکشنبه خیابان مولوی تهران را در هم شکست و قاضی جنایی را در برابر پرونده جدیدی قرار داد. با اعلام سقوط مرگبار دختر جوانی از طبقه سوم به داخل حیاط به ماموران کلانتری مولوی، ماموران برای بررسی صحنه به محل حادثه رفتند.

ماموران در تحقیقات اولیه متوجه شدند دختر ۲۵ ساله ساکن طبقه سوم است و پس از سقوطش همسرش سراسیمه خانه را ترک کرده است. با اعلام موضوع به قاضی جمشیدی، بازپرس ویژه قتل تهران تحقیقات برای دستگیری پسر جوان آغاز شد تا اینکه ماموران او را ساعتی بعد در خانه پدرش دستگیر کردند.

صبح دوشنبه با انتقال جمال به دادسرای امور جنایی او در بازجویی‌ها مدعی شد: پنج ماه پیش از راه یکی از دوستانم با مهسا آشنا شدم و پس از چند ماه ارتباط به او علاقه‌مند شده و تصمیم گرفتیم ازدواج کنیم اما خانواده من با این ازدواج مخالف بودند و مجبور شدم چندین شب را در ماشینم شب را به صبح برسانم. بعد از گذشت مدتی تصمیم گرفتم خانه‌یی اجاره کنم و با مهسا زیر یک سقف زندگی کنیم.

خانه‌یی را در نزدیکی خیابان مولوی اجاره کردم و مهسا که تازه از کارش اخراج شده بود به بهانه کار صبح‌ها به خانه‌ام می‌آمد و عصر‌ها نیز او را به خانه‌شان می‌بردم. دوبار به خواستگاری او رفتم اما خانواده‌اش با ازدواج ما مخالفت کردند. یک بار به دادگاه مراجعه کردیم تا از این راه بتوانم با او ازدواج کنم. اما دادگاه بار اول با این درخواست مخالفت کرد و درخواست دوباره‌یی برای این موضوع دادیم.

پسر جوان در مورد روز حادثه و علت سقوط دختر ۲۵ ساله گفت: روز حادثه با مهسا برسر موضوعی دعوا کردیم و او قصد داشت از خانه برود که من جلوی او را گرفتم. با سر و صدای ما همسایه‌ها به سراغمان آمدند و از آنجا که فکر می‌کردند ما زن و شوهر هستیم هر دوی ما را به آرامش دعوت کردند. وقتی مهسا را از رفتن منصرف کردم او وارد آپارتمان شد و قبل از اینکه من بتوانم وارد خانه شوم در را روی من بست.

چندباری با لگد خواستم در را باز کنم که موفق نشدم. وقتی برای آوردن کمک به طبقه پایین رفتم متوجه صدایی در داخل حیاط شدم. وقتی به آنجا رفتم دیدم مهسا خودش را به پایین پرت کرده است. از ترس بلافاصله از آنجا فرار کردم. با اعترافات پسر ۳۰ ساله، قاضی پرونده با صدور قرار بازداشت متهم را برای روشن شدن زوایای پرونده در اختیار پلیس آگاهی قرار داد.

همچنین بررسی کنید

آموزش آنلاک بوت لودر گوشی های سونی

آموزش آنلاک بوت لودر گوشی های سونی (Sony) در این پست قصد داریم نحوه ی …

دیدگاهتان را بنویسید

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.