قالب وردپرس درنا توس

هلاکت تنی چند از اشرار مسلح در درگیری مرزداران هنگ کنگ مرزی زاهدان

گروه مرزبانی فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان از به هلاکت رساندن تنی چند از اشرار مسلح در درگیری مرزداران هنگ کنگ مرزی زاهدان خبر داد.

سرتیپ دوم پاسدار “رهام بخش حبیبی” با اعلام این خبر به خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) گفت: مرزداران هنگ مرزی زاهدان با اشرافیت اطلاعاتی شب گذشته از فعالیت اشرار مسلح در نقطه صفر مرزی وقصد آن‌ها مبنی بر ورود به داخل کشور آگاه و پس از ساماندهی و آموزش‌های لازم، متوقف درست کردنن آن‌ها را در دستور کار خود قرار دادند.

وی گفت: مرزداران هنگ مرزی زاهدان در درگیری با اشرار مسلح توانستند ضمن به هلاکت رساندن تنی چند از آن‌ها، یک دستگاه خودرو و مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات را توقیف و کشف و ضبط نمایند.

حبیبی ضمن تقدیر از مرزداران هنگ مرزی زاهدان که با رشادت خود مانع از ورود اشرار مسلح به داخل کشور شدند گفت: در این درگیری دو نفر از جان برکفان مرزبانی سیستان و بلوچستان به نام‌های ستوان‌دوم “جواد باقری” و استواردوم “رضا بارانی” به فیض عظمای شهادت نائل شدند.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان در پایان افزود: ورود به حریم امنیتی جمهوری اسلامی ایران هزینه سنگینی برای متجاوزین به دنبال خواهد داشت و مرزداران دلاور این استان در راه حفظ مرزها، تا آخرین قطره خون ایستاده‌اند و با اقتدار کامل با هرگونه تخلف واقدامات غیرقانونی در مرز مقابله و برخورد خواهند کرد.

انتهای پیام

همچنین بررسی کنید

آموزش آنلاک بوت لودر گوشی های سونی

آموزش آنلاک بوت لودر گوشی های سونی (Sony) در این پست قصد داریم نحوه ی …

دیدگاهتان را بنویسید

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.